آخرین خبرها

راه اندازی بخش سفارش پروژه طراحی سه بعدی

پروژه طراحی سه بعدی

یکی از نیازهای رایج در بین دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران، نیاز به طراحی دوبعدی یا سه بعدی ایده ای است که در ذهن دارند. این طراحی می تواند به کمک نرم افزارهای مختلفی انجام شود. اما امروزه یکی از نرم افزارهای رایج برای این کار در ایران، نرم افزار طراحی سه بعدی سالیدورک (+) است.

انجام پروژه طراحی سه بعدی

انجام پروژه طراحی سه بعدی

لذا تارنمای سالیدکار ( Solidworker.ir ) با توجه به تجریبات و سابقه ای که در این زمینه دارد، همچنین با استفاده از تجریبات و مهارت ها و توانایی های افراد دیگری که در این زمینه فعالیت دارند، اقدام به راه اندازی بخش « قبول پروژه طراحی سه بعدی » کرده است. درصورتی که تمایل دارید درخواست انجام پروژه ی خود را ثبت نمایید، روی تصویر فوق کلیک کنید و یا اینکه اینجا (+) کلیک نمایید.

نحوه ی ثبت درخواست پروژه

بعد از ورود به صفحه ی ثبت سفارش (اینجا (+) کلیک کنید) وارد بخش «ثبت سفارش» شوید و فرمی را که مشاهده می کنید، تکمیل نمایید. سپس با شما مکاتبه خواهد شد و درصورت توافق طرفین فرآیند طراحی سفارش شما آغاز می شود. فرآیند ثبت سفارش طراحی در تصاویر زیر به صورت خلاصه قابل مشاهده است.

sidebar-1
sidebar-1
sidebar-1
sidebar-1
sidebar-1
sidebar-1

هزینه و تعرفه

هنگامی که فرم مربوط به بخش «ثبت سفارش» را تکمیل می کنید، از شما یک مبلغ پیشنهادی دریافت می گردد، که در مکاتبات بعدی ما با شما، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ضمناً با توجه به تنوع بسیار زیاد پروژه ها و تفاوت پروژه ها از نظر زمان اجرا و طراحی، امکان مشخص کردن ضابطه برای تعرفه های طراحی برای ما وجود ندارد. لذا هزینه ها به صورت توافقی مشخص می گردد. نصف این هزینه، موقع تایید نهایی سفارش دریافت می گردد و باقی مانده موقع تحویل نهایی کار تسویه می شود. لازم به ذکر است که هنگامی که طراحی کامل تمام شد، تصاویری به صورت پیشنمایش برای مشتری ارسال می گردد که در صورت تایید، بعد از تسویه فایل اصلی ارائه می گردد.

کانال تلگرام سایت سالیدکار یا سالیدورکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*