آخرین خبرها

دانلود رایگان پروژه سالیدورک : نقشه سه بعدی اتوبوس ولو

نقشه ی یک قطعه یا دستگاه یکی از ضروریات ساخت آن محسوب می شود. این قضیه تا آن حدی جدی شده است که امروزه برای تولید یک محصول، تا نقشه ی سه بعدی آن طراحی و تکمیل نشود، تولید آن آغاز نخواهد شد. لذا داشتن نقشه ی سه بعدی و دوبعدی برای هر دستگاه و قطعه ی سه بعدی امری مهم و درخور توجه است.

برای تهیه ی این نقشه های دوبعدی یا سه بعدی نرم افزارهای متنوعی وجود دارند. در این میان احتمالا نام نرم افزارهایی چون اتوکد - AutoCAD ، تری دی استدیو مکس - ۳Dsmax، مایا - MAYA و اسکتچ آپ - Sketchup برای شما آشنا باشد. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار طراحی سه بعدی سالیدورک - Solidworks می باشد.

در این نوشته یک پروژه آماده سالیدورک یا تمرین آماده ی سالیدورک برای شما معرفی شده است. این پروژه به یک اتوبوس ولو اختصاص دارد. بعد از دریافت فایل این پروژه و خارج کردن آن از حالت فشرده، شما با یک شاخه روبرو هستید. که در آن فایل Assembly مربوط به این پروژه وجود دارد.

وقتی این فایل را در نرم افزار سالیدورک باز کنید، خواهید دید که این اتوبوس به با دستورات مربوط به Surface طراحی شده است. لذا داخل آن کاملا خالی بوده و فقط پوسته ی بیرونی اتوبوس قابل مشاهده است.

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از این فایل برای نرم افزارهای دیگر نظیر تری دی استدیو مکس استفاده نمایید. فقط باید آن را با پسوند ( Format ) دلخواه ذخیر نمایید و به نرم افزار مد نظرتان انتقال دهید.

در ادامه شما می توانید برای دانلود رایگان این فایل اقدام نمایید.

معرفی
عنوان پروژه:

نقشه ی سه بعدی اتوبوس ولو

طراح:

Rajdeep Nath

منبع:

تارنمای گراب کد (+)

کانال تلگرام سایت سالیدکار یا سالیدورکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*