آخرین خبرها

دانلود رایگان پروژه سالیدورک : پرینتر سه بعدی دلتا

امروزه استفاده از روش های جدید در ساخت و تولید بسیار رایج شده است. عموما این روش ها مبتنی بر CAM هستند که مخفف عبارات Computer Aided Manufacturing به معنی «ساخت و تولید به کمک رایانه» می باشد. یکی از روش هایی که در چندسال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از چاپگرهای سه بعدی یا پرینترهای سه بعدی است.

این سیستم ها که عموما مبتنی بر فناوری سی ان سی هستند، می توانند شکل سه بعدی مورد نظر شما را با دقت بالایی به صورت سه بعدی بسازند. چاپگرهای سه بعدی انواع بسیار مختلفی دارند و دسته بندی متفاوتی برای آنها ارائه شده است.

ما در تارنمای سالیدکار (Solidworker.ir) برای تکمیل مطالب موجود و همچنین جهت امور آموزشی و پژوهشی اقدام به قرار دادن فایل رایگان سه بعدی پرینتر سه بعدی دلتا کرده ایم. این مجموعه ی فایل شامل تک تک فایل های مورد نیاز یک پرینتر سه بعدی دلتا می باشد. ضمنا فایل مونتاژ شده ( Assembly ) این چاپگر سه بعدی نیز موجود است.

برای استفاده از این فایل ها ابتدا فایلی را که دریافت ( Download ) نموده اید را از حالت فشرده خارج کنید ( Extract ). سپس در بین فایل به دنبال فایلی پا پسوند اسمبلی ( SLDASM ) بگردید. وقتی شما این فایل را باز کنید، نرم افزار سالیدورک به صورت خودکار باز شده و فایل شما را نیز باز می کند. این فایل توسط نرم افزار سالیدورک با نسخه ی ۲۰۱۶ تهیه شده است، بنابراین امکان باز کردن آن با نسخه های قدیمی تر وجود ندارد.

در این پروژه شما فایل های طراحی شده ی یک دستگاه پرینتر سه بعدی را که در نرم افزار سالیدورک طراحی شده است، مشاهده می کنید. برای دریافت این فایل ها روی دکمه ی «دریافت - Download» کلیک نمایید.

معرفی
عنوان پروژه:

پروژه نقشه پرینتر سه بعدی دلتا

طراح:

muhammet yedekçi

منبع:

تارنمای گراب کد (+)

کانال تلگرام سایت سالیدکار یا سالیدورکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*