آخرین خبرها

مجموعه کامل آموزش سالیدورکز پروفسورسالید

پروفسور سالید (Solid Professor) چیست؟

Solid Professor Logo

برای مشاهده ی تارنمای این شرکت، روی تصویر کلیک نمایین.

شرکت پروفسورسالید (SolidProfessor) یک شرکت آموزشی آمریکایی است که خدمات آموزشی مختلفی برای نرم‌افزار های CAD، CAM و BIM ارائه می‌کند. در یک نگاه کلی بیشتر بیشتر تمرکز این شرکت روی آموزش سالیدورکز است.

 

آموزش ویدئویی نرم افزار سالیدورکز

یکی از محصولات این مجموعه، فیلم های آموزشی نرم افزار سالیدورکز است. این آموزش ها، برای نسخه های مختلف این نرم افزار تهیه شده اند ولی نکته ی حائز اهمیت این است که عموما، استفاده از آموزش های این مجموعه، صرف نظر از نسخه ی آن، نیاز مارا برطرف خواهد کرد. یعنی، مثلاً اگر ما با نسخه ی ۲۰۱۳ کار می کنیم، ضرورتی ندارد حتماً آموزش های مربوط به این نسخه را نگاه کنیم (البته اگه بود که چه بهتر ولی ضرورتی ندارد) بلکه مثلا اگر آموزش های نسخه ی ۲۰۱۱ را نیز مشاهده کنیم، بخش، بسیاری از نکات لازم را برای کار با این نرم افزار آموخته ایم.

البته در کنار آموزش بخش های مرسوم نرم افزار، بخش هایی هم به معرفی ویژگی های جدید در نسخه های جدید، اختصاص داده شده است. ضمناً یکی از کارهای این شرکت پاسخ با سوالات کاربرانش به شکل ویدئویی است که در این مجموعه‌ های آموزش سالیدورکز شما به آنها نیز دسترسی دارید.

این آموزش های به درد چه کسانی می خورد؟

آموزش های این مجموعه به گونه ای تهیه شده اند که هم به درد تازه کارها بخورد و هم نکاتی برای باتجربه ها داشته باشد.

دریافت (دانلود) رایگان فیلم‌های آموزش سالیدورکز

تارنمای پی سی دانلود (P30download.com)  تمامی فیلم های پروفسور سالید که مربوط به آموزش سالیدورکز می‌باشند را با پیوند مستقیم منتشر کرده است. شما می‌توانید برای دریافت این فیلم ها بر روی تصویر زیر کلیک نمایین.

3-download_b

کانال تلگرام سایت سالیدکار یا سالیدورکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*