آخرین خبرها

مشاهده فایل های سالیدورک در گوشی هوشمند

گوشی هوشمند در دستان همه

امروزه استفاده از گوشی های هوشمند در بیشتر کشورهای دنیا رواج پیدا کرده است. این قضیه آنقدر جدی شده است که افراد زیادی، بخش قابل توجهی از زمان خودشان را با گوشی های همراه خویش سپری می کنند.

eDrawingAppStoreScSh

مشاهده فایل های سالیدورک در گوشی هوشمند

برای کسانی که بیشتر کارهای روزمره ی خودشان را با گوشی هوشمند و یا مواردی نظیر آن مثل تبلت، انجام می دهند، جابجا شدن بین گوشی و رایانه ی شخصی برای امور مختلف کار دشواری است؛ لذا تلاش می کنند تا جایی که امکان دارد از نرم افزار ها و اپلیکیشن های مناسب در گوشی هوشمند خود استفاده کنند تا نیاز آن ها به رایانه را به حداقل برساند.

نرم افزارهای رایانه ای در قالب اپلیکیشن

در این راستا شرکت های نرم افزاری که ما آنها رو عموما برای نرم افزارهای رایانه ای می شناسیم، به سمت ساخت نرم افزار های مناسب برای گوشی های هوشمند حرکت کرده اند.

شرکت سازنده ی نرم افزار سالیدورک نیز نرم افزار eDrawing را که درواقع ابزاری برای مشاهده ی فایل های سالیدورک و برخی ویرایش های ساده است، برای گوشی های هوشمند منتشر کرده است. برای مشاهده ی صفحه ی اصلی این درم افزار در تارنمای شرکت سالیدورک اینجا (+) کلیک کنید.

نرم افزار eDrawing

26-eDrawingAppStoreScSh 27-eDrawingAppStoreScSh2

در این نرم افزار قادر خواهید فایل های دو بعدی و سه بعدی سالیدورک را با ابزارهای مختلف مشاهده نمایید. همچنین در صورتی که در حال مشاهده ی یک فایل اسمبلی هستین، می توانید آن را هم در حالت مونتاژ شده و هم در حالت مونتاژ نشده مشاهده نمایید. این نرم افزار در دو نسخه ی معمولی و حرفه ای ( Pro ) منتشر شده است. همچنین این نرم افزار دارای نسخه ی مناسب محصولات شرکت اپل و نسخه ی مناسب اندروید است.

پیش نمایش نسخه ی پیشرفته

دانلود نرم افزار eDrowing برای گوشی های هوشمند

برای دریافت نرم افزار eDrawing برای سیستم عامل IOS روی تصویر زیر کلیک کنید:

31-available-on-iphone-app-store-logo

برای دریافت نرم افزار eDrawing برای سیستم عامل Android روی تصویر زیر کلیک کنید:

30-google_play_logo

همچنین می توانید از نشانی های زیر برای دریافت این نرم افزار استفاده نمایید:

پیوند اول (+)

پیوند دوم (+)

پیوند سوم (+)

کانال تلگرام سایت سالیدکار یا سالیدورکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*